19.08.2016, 15:37:31
Войти Зарегистрироваться
Авторизация на сайте

Ваш логин:

Ваш пароль:

Забыли пароль?

Навигация
Новости
Бизнес план кредитного потребительского
Финансовый рынок нашей страны довольно развит, что в общем-то характерно для государств всего мира с развитыми или развивающимися экономики. Но потребности в финансовых услугах все равно, в значительной

Бизнес онлайн от сбербанка
Услуга Сбербанк бизнес онлайн от Сбербанка России – это новая, уникальная и, несомненно удобная возможность для предпринимателей и юридических лиц управлять своими счетами в банке, а также проводить необходимые

Архив новостей
Реклама
Календарь событий
Right Left

Сповіщення учасників закупівлі про внесення змін до повідомлення запиту котирувань

Замовник розмістив повідомлення про проведення запиту котирувань, але потім через два дні відповідно до п.6 ст. 74 ФЗ-44 прийняв рішення про внесення змін і розмістив їх в ЄІС. У процесі прийому заявок від учасника надійшла заявка вже після внесення змін на ЄІС, згідно з датою реєстрації заявки в журналі реєстрації пропозицій конкурсних торгів. До закінчення подачі заявок з моменту її надходження у Замовника було ще три дні. Однак при розгляді даної заявки Замовник шляхом аналізування розуміє, що дана заявка була відправлена ​​до моменту внесення змін. Чи повинен був Замовник попередити учасників, що подали заявки до і після внесення змін, про внесені зміни? Норма регулююча повідомлення учасників при скасуванні ухвали постачальника в 44-ФЗ є (ст.36 п.3), а чи є аналогічна норма при винесенні змін до повідомлення?

Як працювати з електронними торговими майданчиками

Оксана Баландіна, шеф-редактор Системи Держзамовлення Оксана Баландіна, шеф-редактор Системи Держзамовлення

З 1 липня 2018 року по 1 січня 2019 року біля замовників перехідний період - дозволено проводити і електронні, і паперові процедури. З 2019 року конкурси, аукціони, котирування і запити пропозицій на папері заборонять, крім восьми винятків.
Читайте, які закупівлі проводити на ЕТМ, як вибрати ділянку та отримати електронний підпис, за якими правилами укладати контракти в перехідний період і після.

Дізнатися більше

У разі внесення змін до повідомлення про проведення запиту котирувань не встановлена ​​обов'язок для замовників в повідомленні учасників такої закупівлі, що подали заявки на участь в запиті котирувань до внесення відповідних змін до повідомлення про таку закупівлю.

Разом з тим, якщо після внесення змін до технічне завдання запиту котирувань, подані заявки на участь в запиті котирувань не відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, то такі заявки не розглядаються котирувальна комісія й і відхиляються.

Якщо ж після внесення змін до технічного завдання запиту котирувань, подані заявки на участь в запиті котирувань все ж відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, то такі заявки розглядаються котировочной комісією.

Чи може комісія розглянути заявки на участь в запиті котирувань, отримані до внесення змін до техзавдання, але відповідні повідомленню?

Якщо після внесення змін до технічного завдання запиту котирувань, подані заявки на участь в запиті котирувань все ж відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, то такі заявки розглядаються котировочной комісією.

Згідно ч. 1 ст. 77 Федерального закону від 5 квітня 2013 р № 44-ФЗ "Про контрактну систему в сфері закупівель товарів, робіт, послуг для забезпечення державних і муніципальних потреб" (далі - Закон № 44-ФЗ) будь-який учасник закупівлі, в тому числі учасник, якому не направлявся запит про надання котирувань, має право подати тільки одну заявку на участь в запиті котирувань.

У разі, якщо замовником було внесено зміни до повідомлення про проведення запиту котирувань, учасник закупівлі має право змінити або відкликати свою заявку на участь в запиті котирувань до закінчення терміну подачі заявок на участь в запиті котирувань. При цьому, треба враховувати, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 73 Закону № 44-ФЗ в повідомленні вказується найменування і опис об'єкта закупівлі з урахуванням вимог, передбачених ст. 33 Закону № 44-ФЗ. Відповідно при зміні технічних характеристик об'єкта закупівлі (без зміни предмета закупівлі) вносяться зміни до повідомлення про проведення запиту котирувань з дотриманням вимог Закону № 44-ФЗ.

Згідно ч. 4 ст. 78 Закону № 44-ФЗ у разі встановлення факту подачі одним учасником запиту котирувань двох і більше заявок на участь в запиті котирувань за умови, що подані раніше такі заявки цим учасникам не відкликані, всі заявки на участь в запиті котирувань, подані цим учасником, що не розглядаються і повертаються йому. Відповідно до ч. 7 ст. 78 Закону № 44-ФЗ котирувальна комісія не розглядає і відхиляє заявки на участь в запиті котирувань, якщо вони не відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, або запропонована в таких заявках ціна товару, роботи або послуги перевищує початкову (максимальну) ціну , зазначену в повідомленні про проведення запиту котирувань, або учасником запиту котирувань не надані документи та інформація, передбачені ч. 3 ст. 73 цього закону. Відхилення заявок на участь в запиті котирувань на інших підставах не допускається.

Таким чином, якщо після внесення змін до технічного завдання запиту котирувань, подані заявки на участь в запиті котирувань не відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, то такі заявки не розглядаються котировочной комісією і відхиляються.

Якщо ж після внесення змін до технічного завдання запиту котирувань, подані заявки на участь в запиті котирувань все ж відповідають вимогам, встановленим у повідомленні про проведення запиту котирувань, то такі заявки розглядаються котировочной комісією.

Отримайте кваліфіковану експертну допомогу в Системі «Держзамовлення»

Журнал «Госзакупкі.ру» - єдиний журнал, на сторінках якого практичні роз'яснення дають не тільки провідні експерти галузі, а й фахівці ФАС Росії і Мінекономрозвитку Росії.
Підписатися по акції >>

Підписатися по акції >>

Журнал «Госзакупкі.ру» - це журнал, на сторінках якого практичні роз'яснення дають провідні експерти галузі, а матеріали готуються за участю фахівців ФАС і Мінфіну. Всі статті журналу - це вища ступінь достовірності.

Всі статті журналу - це вища ступінь достовірності

Довідкова Система Держзамовлення - незамінний помічник для тисяч замовників і постачальників завдяки грамотним рекомендаціям, чітким відповідям на питання і унікальним шаблонами. Онлайн-помічник, зручні сервіси та розраховувачі значно спростять вашу роботу.

Онлайн-помічник, зручні сервіси та розраховувачі значно спростять вашу роботу

Асистент замовника - онлайн-сервіс, який допомагає автоматизувати документообіг з планування закупівель. Ви швидко і правильно сплануєте закупівлі, перевірите план на предмет помилок, створите електронну і друковану форму звіту по закупкам у едпоставщіка і завантажте готові документи в ЄІС.

Чи повинен був Замовник попередити учасників, що подали заявки до і після внесення змін, про внесені зміни?
Норма регулююча повідомлення учасників при скасуванні ухвали постачальника в 44-ФЗ є (ст.36 п.3), а чи є аналогічна норма при винесенні змін до повідомлення?
Чи може комісія розглянути заявки на участь в запиті котирувань, отримані до внесення змін до техзавдання, але відповідні повідомленню?