19.08.2016, 15:37:31
Войти Зарегистрироваться
Авторизация на сайте

Ваш логин:

Ваш пароль:

Забыли пароль?

Навигация
Новости
Поход в Холодный Яр

Если вы ищете, чем заняться в выходные, любите походы и природу Украины, то вероятно вам понравится поход. Поход в Холодный Яр, если точнее. Холодный

Увлекательный тур пешком по Карпатам

Украина самая большая страна Европы с неплохой инфраструктурой и разнообразием ландшафта. Здесь действительно есть, что посмотреть, от памятников славянской старины до изумительных природных красот.

Бизнес план кредитного потребительского
Финансовый рынок нашей страны довольно развит, что в общем-то характерно для государств всего мира с развитыми или развивающимися экономики. Но потребности в финансовых услугах все равно, в значительной

Бизнес онлайн от сбербанка
Услуга Сбербанк бизнес онлайн от Сбербанка России – это новая, уникальная и, несомненно удобная возможность для предпринимателей и юридических лиц управлять своими счетами в банке, а также проводить необходимые

Архив новостей
Реклама
Календарь событий
Right Left

Заміна паспорта в 20 років

1. Чи можна, при заміні паспорта в 20 років поміняти прізвище і ім'я ?! За додаткову плату?

1.1. Одночасне це зробити не можна. Можете поміняти паспорт в 20 років. І потім вже подати документи на зміну імені в ЗАГС. І після зміни імені в РАГСі ще раз отримаєте новий паспорт.

2. Чи можна, при заміні паспорта в 20 років поміняти прізвище і ім'я ?! За додаткову плату?

2.1. Згідно ст. 58 Федерального закону від 15.11.1997 N 143-ФЗ "Про акти громадянського стану" Ви маєте права змінити і ім'я і прізвище, звернувшись з відповідною заявою в ЗАГС.
держмито за державну реєстрацію зміни імені, що включає в себе прізвище, власне ім'я та (або) по батькові, включаючи видачу свідоцтва про зміну імені становить 1 600 рублів.

3. Є закон про те що військовий квиток обов'язковий при заміні паспорта в 20 років.

3.1. Добрий день. Немає такого закону. Зміна військового квитка може знадобитися через його псування, зміна прізвища, наприклад, при укладенні або розірванні шлюбу. Змінено громадянство.
Відсутність можливості зробити необхідні записи через псування його окремих сторінок або невірно внесених записів.
Знято стаття, яка вказує на обмеження під час проходження військової служби і т.д.

4. У сина заміна паспорта 20 років ... Видано без прописки .. Які підстави?

4.1. Ніяких підстав, просто помилка. Розбирайтеся там, де видавали.

5. Як змінити прізвище при заміні паспорта в 20 років?

5.1. Галина, для початку вам потрібно звернеться в ЗАГС із заявою про зміну прізвища, далі отримуєте свідоцтво і зі свідоцтвом отримуєте новий паспорт ...
Або виходьте заміж і міняєте паспорт.

5.2. Звертайтеся в ЗАГС за місцем прописки ... там пишіть заяву, потім отримуєте свідоцтво про зміну імені / прізвища.
Зі свідоцтвом в паспортної стіл (або в VAW)? сплачуйте держмито.
І отримуєте паспорт з новим прізвищем.
Або ж якщо у вас є свідоцтво про укладення шлюбу, то поминайте ЗАГС, а відразу в паспортний стіл (VAW) для заміни паспорта.

6. Яка причина вважається поважною при несвоєчасній заміні паспорта в 20 років.

6.1. Лежача хвороба, кома, знаходження у в'язниці та інші обставини, які перешкоджають Вашої явки в паспортний стіл.

7. Пропустять чи в суд з довідкою з паспортного столу "про заміну паспорта" в 20 років.

7.1. Привіт, Вікторія. Довідка з паспортного столу, це документ заміняє Ваш паспорт, законно перебуває на заміні. Тільки ось видає її НЕ паспортний стіл, а УВС. У довідці має бути Ваша фотографія, відомості про замінювати паспорті, тоді пропустять. А якщо довідка без фото і тільки підтверджує, що Ви здали паспорт на заміну, на жаль ..., не пропустять.

8. У мене така ситуація. 26 жовтня виповнилося 20 років, але документи на заміну паспорта подав 26 листопада (виходить прострочив). При цьому сплатив 2 рази держмито (чеки є). Через 4-5 днів старий паспорт повернули, щоб оплатити штраф. Питання, чи можу я повернути сплачені 2 держмита і як це зробити?

8.1. А навіщо Ви платили два рази? Можете одну повернути, друга Вам знадобиться. Через податкової інспекції із заявою, там підкажуть.

9. Допоможіть будь ласка зробити правильно. Син навчається у ВУЗі в іншому місті. Влітку купив квитки, щоб на Новий рік прилетіти на літаку додому 29 грудня, а полетіти 11 січня назад, а 20 грудня йому виповнилося 20 років, а це заміна паспорта. Зараз вихідні дні, паспортний стіл працюватиме тільки 23 грудня, залишається до відльоту 7 днів. Що робити? Чи можна в цьому випадку отримати відстрочку або ще який-небудь документ, щоб син міг і прилетіти додому і полетіти назад без наслідків.

9.1. Чи не вийде, треба було отримувати на час заміни паспорта тимчасове посвідчення особи. А зараз у Вашого сина немає ніяких документів - що засвідчують його особу.


10. Мій паспорт знаходиться в Москві на заміну по виконанню 20 років. Я перебуваю в Саратові, термін тимчасового посвідчення закінчився. Як мені виїхати в Москву?

10.1. На автомобілі їдьте.

11. Така ситуація. Синові вчора виповнилося 20 років. І в цей день у нас помер дідусь. Потрібно їхати. Живуть на Донбасі. Пропустять на митниці сини без заміни паспорта?

11.1. Наші прикордонники не пропустять.
З повагою.

12. Я б хотіла дізнатися чи зможу я купити квиток на жд поїзд по паспорту який підлягає заміні по досягненню 20 років?

12.2. Паспорт дійсний до дня досягнення вами віку 20 років, і ви можете купувати квитки по ньому. Починаючи з дня народження паспорт недійсний, вам необхідно звернутися в МВС РФ для його заміни, де ви можете отримати тимчасове посвідчення особи, за яким також можна купити квиток або сісти в поїзд.
Постанова Уряду РФ від 08.07.1997 N 828 (ред. Від 20.11.2018) "Про затвердження Положення про паспорт громадянина Російської Федерації, зразка бланка та опису паспорта громадянина Російської Федерації"
7. Термін дії паспорта громадянина:
від 14 років - до досягнення 20-річного віку;

13. Чи можу я вилетіти з РФ в Республіку Казахстан по тимчасовим посвідченням особистості? Паспорт зданий на заміну через досягнення 20-років. Закордонні паспорти немає.
Пропустять мене на митному контролі та сама авіакомпанія?

13.1. Добрий вечір, Яна!
За загальним правилом немає. Однак, можуть існувати винятки у деяких авіакомпаній перевізників. Але для з'ясування цього питання Вам потрібно уточнити це безпосередньо у кожної з них.

14. Під час строкової служби виповнився 20 років на заміну паспорта запізнилися на цілий місяць, можуть оштрафувати?

14.1. Якщо звернетеся за заміною паспорта після військової служби, то штрафу не буде.
Справа в тому, що згідно з постановою уряду РФ від 1997 року № 828 «Про затвердження Положення про паспорт громадянина Російської Федерації, зразка бланка та опису паспорта громадянина Російської Федерації» військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом, паспорти видаються або замінюються не рівно в 20 років , а після закінчення встановленого терміну військової служби за призовом.

14.2. Військовим, які пройшли військову службу за призовом, паспорти видаються або замінюються після закінчення встановленого терміну військової служби за призовом. Після закінчення терміну служби заміна паспорта відбувається протягом 30 днів після демобілізації.
Для здійснення процесу належить виконати такі кроки:
1. дочекатися дати звільнення;
2. повернутися додому до місця своєї реєстрації;
3. звернутися до військкомату з проханням отримання копії наказу про звільнення;
4. попрямувати в МВС для здійснення процедури заміни.

15. Хотілося б дізнатися, чи потрібно приписне при заміні паспорта по виконанню 20-ти років? Я в військкомат їздив на початку року на мед. Огляд сказали пізніше заїхати взяти приписне, чого я власне не зробив, поки немає часу з'їздити туди та й потреби теж не бачу так як вчуся в коледжі на даний момент.

15.1. Привіт, Віктор!
Так, документ військового обліку потрібен.
З повагою, Панін М.С.


Поділитися в соціальних мережах:

1. Чи можна, при заміні паспорта в 20 років поміняти прізвище і ім'я ?
За додаткову плату?
2. Чи можна, при заміні паспорта в 20 років поміняти прізвище і ім'я ?
За додаткову плату?
Які підстави?
5. Як змінити прізвище при заміні паспорта в 20 років?
Зі свідоцтвом в паспортної стіл (або в VAW)?
Питання, чи можу я повернути сплачені 2 держмита і як це зробити?
8.1. А навіщо Ви платили два рази?
Що робити?