Новости
Архив новостей
Календарь событий
Right Left

Другий склад спортсменів з козачого клубу г.Моршанска, повернувся з кубка Московської області р Краснознам'янська і Борисоглібська з єдиноборств і АРБ

З 14 по 15 жовтня в місті Краснознам'янська (Московська область) пройшов кубок міського округу з єдиноборств

З 14 по 15 жовтня в місті Краснознам'янська (Московська область) пройшов кубок міського округу з єдиноборств. Всього за два дні у відкритому турнірі взяли участь 76 команд з різних міст Росії, виступили 1428 спортсменів, які змагалися в семи вікових групах. У перший день, змагання проходили з рукопашного бою та армійському рукопашного бою.Второй складу козачого ВПСТ клубу ім. Героя Радянського Союзу Н.І.Бореева, завоював 2 золоті та одну срібну медаль.Также Моршанської козачата стали бронзовими призерами на першості по АРБ в м Борисоглібську, де пройшла першість по армійському рукопашного бою на кубок с.к. БАРС, в якому взяло участь 150 спортсменів. Спортсмени з козачого ВПСТ клубу ім. Героя Радянського Союзу Н.І.Бореева, на даному першості завоювали 4 золотих, 2 срібних і 4 бронзових медалей, завоювавши третє командне місце. Хлопці тренуються під керівництвом тренера, члена Всеукраїнської громадської організації "ОФІЦЕРИ РОСІЇ" Олексія Свечникова і Валерія Медведєва.